Založ si blog

Aké sú typy a druhy penisov a ktorý je ideálny?

Aké sú typy a druhy penisov a ktorý je ideálny?

Podobne ako neexistujú dva totožné odtlačky prstov, ani tvar a dĺžka penisu u mužov nie je nikdy rovnaká. Napriek tomu existuje niekoľko znakov, ktoré môžu mať spoločné a podľa ktorých ich sexuológovia, urológovia, ale aj samotné sexuálne partnerky rozdeľujú do niekoľkých kategórií. Dnes spoločne zistíme, či existuje dokonalý penis.

typy mužských penisov
zdroj: freepik.com

Aké sú najčastejšie typy penisov?

Mnohí muži by radi počuli, že najčastejším typom penisu je mohutný pohlavný orgán, dlhý a zároveň široký… No v skutočnosti je priemerná dĺžka stoporeného penisu 15 centimetrov a hrúbka ako aj tvar žaluďa má mnoho variácií. 

  • Mohutný penis – pri erekcii jeho dĺžka presahuje 20 centimetrov a zároveň je pomerne hrubý. Výhodou je úplné vyplnenie vagíny partnerky a intenzívnejšie pocity pri styku. Tie však môžu prerastať až do bolesti, najmä ak je vagína partnerky užšia alebo muž nečakal na jej dostatočné zvlhčenie. Zároveň môže mohutný penis prispievať k veľkému egu.
  • Malý penis – o malom penise hovoríme vtedy, ak v stave erekcie nemeria viac ako 7,7 centimetra. Aj keď si mnoho pánov teraz vydýchlo, stále existujú možnosti, ako sebe aj svojej partnerke dopriať o niečo viac vzrušenia. Dnes už existujú viaceré možnosti na zväčšenie penisu.
  • Zahnutý penis – zakrivený penis môže byť ohnutý nahor, nadol alebo aj doprava a doľava. Ak je ohnutý nahor alebo nadol, jeho veľkou výhodou je intenzívne dráždenie bodu G u ženy – stačí nájsť tú správnu polohu. Zakrivenie do strán je menej praktické, ale aj uňho sa dá nájsť vhodná poloha vedúca k silnému orgazmu. Pokiaľ však presahuje zakrivenie 30°, dajte si pozor, či nejde o Peyronieho chorobu.
  • Neobrezaný penis – výhodou je možnosť dráždenia pomocou uzdičky, nevýhodou zložitejšie udržiavanie hygieny kvôli kožným záhybom na predkožke, kde sa s radosťou množia baktérie. Napriek tomu v našich zemepisných šírkach jednoznačne vedie.
  • Obrezaný penis – okrem zvýšenej hygieny a menšej pravdepodobnosti plesňových či bakteriálnych ochorení ide o druh penisu, ktorý pôsobí mohutnejšie a mužnejšie. Pre partnerky ide často o novú skúsenosť a vďaka tomu si pohlavný styk viac vychutnávajú. Okrem náboženských dôvodov sa obriezka odporúča pánom aj ako spôsob spestrenia sexuálneho života a zvýšenia sebavedomia.

Aký je ideálny penis?

Okrem týchto špecifických druhov penisov existujú miliardy bežných pohlavných orgánov, ktoré sa svojou hrúbkou a dĺžkou viac či menej približujú priemeru.

Našťastie, niečo také, ako dokonalý penis neexistuje. Určite je prianím každej sexuálnej dvojice, aby boli pohlavné orgány zdravé a čisté. Potom už ide iba o preferencie partnerov a zároveň o anatómiu oboch pohlaví. Pretože rovnako ako penis môže byť dlhší a kratší, hrubší alebo chudší, aj pošva môže byť užšia alebo širšia. Teda viac ako na veľkosti, hrúbke či zahnutí záleží na tom, či sa naučíte viac komunikovať o svojej sexualite a hľadať také polohy, ktoré najviac vyzdvihnú kladné stránky konkrétneho penisu.

Čo je SEO – ako budovať organickú návštevnosť na Vašej stránke?

02.02.2023

Určite ste už niekedy počuli o SEO a kľúčových slovách. V článku sa dozviete všetko potrebné o týchto pojmoch, a aj to, prečo sú také dôležité. Predstavme si dve situácie. Vlastníte nejakú web stránku, a určite chcete, aby bola navštevovaná. Ako to dosiahnuť? Na to je určená práve optimalizácia pre vyhľadávače. V druhej situácii ste vy ten, kto chce na internete [...]

Zabíjačkový špeciál – priebeh tradičnej zabíjačky

02.02.2023

Kvalitné mäso, domáce zabíjačkové výrobky, u ktorých presne viete, čo ste do nich pridali, ale aj neopakovateľná atmosféra – to sú dôvody prečo sa pustíme do domácej zabíjačky. Poďte sa s nami pozrieť ako prebieha a aké pochúťky vďaka nej získate. Ako prebieha tradičná domáca zabíjačka? Pri zabíjačke je potrebné dodržiavať tradičné postupy a prizvať si [...]

Čaká vás čistenie upchatého potrubia? Čítajte ďalej

02.02.2023

Upchaté potrubie raz za čas rieši v domácnosti každý z nás. Ak ste si všimli, že voda v umývadle, sprche alebo na toalete odteká pomaly, alebo neodteká vôbec, je veľmi pravdepodobné, že máte tento problém práve vy. Varovným príznakom je aj zapáchajúci odtok či kanalizácia. Ako vyčistiť upchaté potrubie? Do čistenia odpadov sa môžete najskôr pustiť sami. Existuje [...]

Zeman, Kiska,

Posledné zbohom Slovensku. Zeman príde do Tatier, stretne sa aj s exprezidentami

06.02.2023 13:06

S prezidentkou Čaputovou sa Zeman stretne na Štrbskom Plese vo Vysokých Tatrách.

Marjorie Taylor Greene

Ako vyzerá mizerný život? Podľa republikánky byť členom Kongresu a ročne zarábať 174-tisíc dolárov

06.02.2023 12:05

Taylorová Greeneová bola do Snemovne reprezentantov zvolená v roku 2020, predtým vlastnila pobočku posilňovne CrossFit.

Polícia, nehoda, zločin, trestný čin, vyšetrovanie, bitka, útok, vražda

Ukrajinci v Bratislave poškodili auto aj s vodičom, ďalší zabil ženu. Čelia obvineniu

06.02.2023 10:31, aktualizované: 11:05

Poškodeného mali vylákať na stretnutie pred prevádzkou rýchleho občerstvenia.

bziny

Počas kalamity opitý šoféroval autobus s 12 ľuďmi, čelí obvineniu

06.02.2023 09:44, aktualizované: 13:27

Ministerstvo vnútra eviduje z dôvodu snehovej kalamity dovedna 111 mimoriadnych situácií.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 58
Celková čítanosť: 112990x
Priemerná čítanosť článkov: 1948x

Autor blogu

Kategórie