Založ si blog

Ako správne merať penis? Postupujte takto

Čím väčší, tým lepšie! Toto je predstava každého muža o svojom prirodzení. Myslí si to však aj to nežnejšie pohlavie? Dnes už nie je nič nezvyčajné, že muži podstupujú chirurgické zákroky na zväčšenie penisu len kvôli tomu, aby zaujali svoju polovičku. Je to však potrebné?

Žena držív ruke krajčírsky meter s ktorým ide merať penis
zdroj: freepik.com

Aká je priemerná dĺžka penisu na Slovensku?

Pravdepodobne vás zaujíma, aká dĺžka penisu je ideálna. Nuž, nemáme tu pre vás prichystané žiadne štatistiky. V tomto prípade by boli aj zbytočné. Priemerná dĺžka pohlavného údu na Slovensku sa totiž počas erekcie odhaduje na 13 centimetrov, čo je podľa odborníkov zlatý stredný priemer. Množstvo mužov si však priemernú veľkosť penisu predstavuje v dĺžke 20 centimetrov. V tomto prípade ide o gigantický nadpriemer a verte či nie, vašej partnerke by sa to nepáčilo.

Ako zmerať dĺžku penisu?

Ak si myslíte, že dĺžku a veľkosť svojho prirodzenia poznáte, môžete sa mýliť. Viete, ako si pohlavný úd správne zmerať? Odporúčame vám použiť pravítko, avšak ak máte penis zakrivený, lepšie bude použiť krajčírsky meter. Dôležité je aby ste svoj penis merali zo správnej strany. Meranie zospodu alebo zboku sa neodporúča, pretože výsledky môžu byť skreslené. Svoj penis by ste teda mali merať zvrchu a to tak, že pravítko alebo meter priložíte na koniec penisu a jemne zatlačíte o lonovú kosť. Vyjde vám hodnota, ktorá je objektívna a môže sa líšiť maximálne o 1 – 2 cm.

Muž v trenkách s malým penisom
zdroj: freepik.com

Ako zmerať hrúbku penisu?

Na meranie hrúbky penisu môžete použiť krajčírsky meter, špagát alebo stužku, ktorú je potrebné omotať okolo najširšieho bodu. Potom meter alebo iný špagát vyrovnajte a priložte ho k pravítku. Meranie penisu je možné vykonávať v pokojnom stave, poprípade počas erekcie.

Ako si zväčšiť penis?

Máte pocit, že veľkosť penisu je u vás malá a túžite po väčšom prirodzení? V tom prípade je ideálnym riešením zväčšenie penisu. Ide o neinvazívny zákrok, ktorý z vášho priemerného penisu spraví skutočnú pýchu. Rozhodne sa nemáte čoho obávať. Všetko máte totiž možnosť prekonzultovať s odborníkmi, ktorí vám všetko vysvetlia.

Sprchový kút – na čo si dať pozor pri výbere

26.06.2022

Vyberáte nový alebo prerábate starý sprchový kút? Viete na čo si dať pozor pri výbere? Rozhodne čítajte ďalej. Niekto dáva prednosť vani, a iný zase sprchovému kútu. Ak máte doma dostatok luxusu v podobe veľkej kúpeľne, môžete si dať sprchu aj vaňu. Ak však disponujete len menším priestorom, pekný sprchový kút je pre vás tým vhodným riešením. Na čo si však [...]

Ako spevniť zadok a panvové dno?

26.06.2022

Plne funkčné panvové svaly a pekný zadok nie sú iba otázkou estetického cítenia. Plnia dôležité funkcie, ktoré využívame každý deň bez toho, aby sme si to uvedomovali. Na čo nám slúžia panvové svaly? Panvové svaly nám slúžia na zadržiavanie moču a stolice, ale majú funkciu aj v našom sexuálnom živote a samozrejme pri pohybe nášho tela. Svaly panvového dna Svaly [...]

Labioplastika – estetická úprava Vašich intímnych partií

01.06.2022

Niekedy dochádza k zmenám vzhľadu vagíny vplyvom životných udalostí, ako je pôrod alebo výrazné schudnutie. Inokedy za jej asymetrický vzhľad môže genetika. Okrem estetického problému predstavuje aj zdravotné riziko. Riešením je zmenšenie pyskov ohanbia, teda labioplastika. Pre koho je určená labioplastika? pre ženy, ktoré majú príliš veľké alebo asymetrické pysky [...]

ZSSR / Komunizmus / Kosák / Kladivo /

V Prahe si v predvečer výročia popravy Horákovej pripomenuli obete komunizmu

26.06.2022 21:37

Pietne akcie sa konali na cintoríne v Ďábliciach i na Vyšehrade.

Princ Charles

Doba kešu bola aj u Alžbety. Charles dostal z Kataru tri milióny eur

26.06.2022 20:51

Kráľovská rodina môže prijať "šek". O hotovosti však smernica mlčí.

Východoslovenská vodárenská spoločnosť

Východoslovenskí vodári uvažujú o zamestnaneckých akciách

26.06.2022 20:25

V súčasnosti však vydávanie zamestnaneckých akcií nie je jednoduché, zvlášť v prípade vodárenských spoločností.

Vysoké Tatry / Turizmus / Malá studená dolina / Veľká studená dolina /

Tragický pád zo Satana: V Tatrách zahynula poľská turistka

26.06.2022 19:12, aktualizované: 19:51

Pod Poludňovým Grúňom zase horskí záchranári ratovali 68-ročnú turistku a 15–ročného chlapca.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 42
Celková čítanosť: 66606x
Priemerná čítanosť článkov: 1586x

Autor blogu

Kategórie