Založ si blog

Ako správne merať penis? Postupujte takto

Čím väčší, tým lepšie! Toto je predstava každého muža o svojom prirodzení. Myslí si to však aj to nežnejšie pohlavie? Dnes už nie je nič nezvyčajné, že muži podstupujú chirurgické zákroky na zväčšenie penisu len kvôli tomu, aby zaujali svoju polovičku. Je to však potrebné?

Žena držív ruke krajčírsky meter s ktorým ide merať penis
zdroj: freepik.com

Aká je priemerná dĺžka penisu na Slovensku?

Pravdepodobne vás zaujíma, aká dĺžka penisu je ideálna. Nuž, nemáme tu pre vás prichystané žiadne štatistiky. V tomto prípade by boli aj zbytočné. Priemerná dĺžka pohlavného údu na Slovensku sa totiž počas erekcie odhaduje na 13 centimetrov, čo je podľa odborníkov zlatý stredný priemer. Množstvo mužov si však priemernú veľkosť penisu predstavuje v dĺžke 20 centimetrov. V tomto prípade ide o gigantický nadpriemer a verte či nie, vašej partnerke by sa to nepáčilo.

Ako zmerať dĺžku penisu?

Ak si myslíte, že dĺžku a veľkosť svojho prirodzenia poznáte, môžete sa mýliť. Viete, ako si pohlavný úd správne zmerať? Odporúčame vám použiť pravítko, avšak ak máte penis zakrivený, lepšie bude použiť krajčírsky meter. Dôležité je aby ste svoj penis merali zo správnej strany. Meranie zospodu alebo zboku sa neodporúča, pretože výsledky môžu byť skreslené. Svoj penis by ste teda mali merať zvrchu a to tak, že pravítko alebo meter priložíte na koniec penisu a jemne zatlačíte o lonovú kosť. Vyjde vám hodnota, ktorá je objektívna a môže sa líšiť maximálne o 1 – 2 cm.

Muž v trenkách s malým penisom
zdroj: freepik.com

Ako zmerať hrúbku penisu?

Na meranie hrúbky penisu môžete použiť krajčírsky meter, špagát alebo stužku, ktorú je potrebné omotať okolo najširšieho bodu. Potom meter alebo iný špagát vyrovnajte a priložte ho k pravítku. Meranie penisu je možné vykonávať v pokojnom stave, poprípade počas erekcie.

Ako si zväčšiť penis?

Máte pocit, že veľkosť penisu je u vás malá a túžite po väčšom prirodzení? V tom prípade je ideálnym riešením zväčšenie penisu. Ide o neinvazívny zákrok, ktorý z vášho priemerného penisu spraví skutočnú pýchu. Rozhodne sa nemáte čoho obávať. Všetko máte totiž možnosť prekonzultovať s odborníkmi, ktorí vám všetko vysvetlia.

Ako prebieha zásah havarijnej služby – 4 kroky

25.08.2022

Prasklo vám potrubie a na stene sa objavujú mokré fľaky, alebo uprostred noci cítite zvláštny zápach podobajúci sa plynu? V takejto situácii je drahá každá sekunda a pomoc potrebujete čo najskôr – našťastie existuje havarijná služba. Ako prebieha jej zásah vo vašej domácnosti? Čo je úlohou havarijnej služby? Havarijná služba je súbor služieb poskytovaných [...]

Chronická prostatitída a syndróm chronických panvových bolestí – ako na liečbu

25.08.2022

Bolesti v oblasti podbruška a krížov môžu signalizovať, že nie je niečo v poriadku s vašou prostatou. Našťastie existuje účinný spôsob, ako sa vrátiť k bezbolestnému životu. Čo je to chronická prostatitída? Prostatitída v preklade znamená zápal prostaty. Môže byť akútny, teda nebezpečnejší s výraznými prejavmi, alebo chronický. O chronickom zápale hovoríme ak [...]

Moderné vaňové zásteny pre všetky kúpeľne a ich výhody

24.08.2022

Občas si radi doprajete kúpeľ, ale každodenné sprchovanie je praktickejšie…Ak vám do kúpeľne nevojde vaňa a sprchový kút, zvoľte moderný kompromis – vaňové zásteny. Vaňové zásteny – kombinácia výhod vane a sprchového kútu Už podľa názvu je jasné, že ide o zástenu, ktorá je inštalovaná na vaňu. Vaňová zástena ochráni vašu kúpeľňu pred [...]

Argentína, prezidentka Cristina Fernándezová Kirchnerová

Argentínsku viceprezidentku Kirchnerovú odsúdili na šesť rokov väzenia za korupciu

06.12.2022 23:32

Súd tiež Kirchnerovej doživotne zakázal zastávať verejnú funkciu.

Ajatolláh / Alí Chameneí /

Chameneí vyzval na "revolučnú rekonštrukciu" iránskeho kultúrneho systému

06.12.2022 22:50

Apel najvyššieho iránskeho duchovného vodcu zrejme súvisí s protivládnymi protestami, ktoré pre Irán od revolúcie v roku 1979 predstavujú jednu z najväčších výziev na zmenu.

Donald Trump, Pennsylvania

Firma exprezidenta Trumpa bola uznaná za vinnú z daňového podvodu

06.12.2022 22:26, aktualizované: 23:37

Trump sám súdený nebol, aj keď podľa vyšetrovateľov presne vedel, čo sa dialo.

Turecko / Bitka v parlamente /

Po bitke v tureckom parlamente skončil poslanec v kritickom stave

06.12.2022 21:45, aktualizované: 23:49

Niekoľko ďalších poslancov sa pri bitke ocitlo na zemi.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 53
Celková čítanosť: 103269x
Priemerná čítanosť článkov: 1948x

Autor blogu

Kategórie