Založ si blog

Ako správne merať penis? Postupujte takto

Čím väčší, tým lepšie! Toto je predstava každého muža o svojom prirodzení. Myslí si to však aj to nežnejšie pohlavie? Dnes už nie je nič nezvyčajné, že muži podstupujú chirurgické zákroky na zväčšenie penisu len kvôli tomu, aby zaujali svoju polovičku. Je to však potrebné?

Žena držív ruke krajčírsky meter s ktorým ide merať penis
zdroj: freepik.com

Aká je priemerná dĺžka penisu na Slovensku?

Pravdepodobne vás zaujíma, aká dĺžka penisu je ideálna. Nuž, nemáme tu pre vás prichystané žiadne štatistiky. V tomto prípade by boli aj zbytočné. Priemerná dĺžka pohlavného údu na Slovensku sa totiž počas erekcie odhaduje na 13 centimetrov, čo je podľa odborníkov zlatý stredný priemer. Množstvo mužov si však priemernú veľkosť penisu predstavuje v dĺžke 20 centimetrov. V tomto prípade ide o gigantický nadpriemer a verte či nie, vašej partnerke by sa to nepáčilo.

Ako zmerať dĺžku penisu?

Ak si myslíte, že dĺžku a veľkosť svojho prirodzenia poznáte, môžete sa mýliť. Viete, ako si pohlavný úd správne zmerať? Odporúčame vám použiť pravítko, avšak ak máte penis zakrivený, lepšie bude použiť krajčírsky meter. Dôležité je aby ste svoj penis merali zo správnej strany. Meranie zospodu alebo zboku sa neodporúča, pretože výsledky môžu byť skreslené. Svoj penis by ste teda mali merať zvrchu a to tak, že pravítko alebo meter priložíte na koniec penisu a jemne zatlačíte o lonovú kosť. Vyjde vám hodnota, ktorá je objektívna a môže sa líšiť maximálne o 1 – 2 cm.

Muž v trenkách s malým penisom
zdroj: freepik.com

Ako zmerať hrúbku penisu?

Na meranie hrúbky penisu môžete použiť krajčírsky meter, špagát alebo stužku, ktorú je potrebné omotať okolo najširšieho bodu. Potom meter alebo iný špagát vyrovnajte a priložte ho k pravítku. Meranie penisu je možné vykonávať v pokojnom stave, poprípade počas erekcie.

Ako si zväčšiť penis?

Máte pocit, že veľkosť penisu je u vás malá a túžite po väčšom prirodzení? V tom prípade je ideálnym riešením zväčšenie penisu. Ide o neinvazívny zákrok, ktorý z vášho priemerného penisu spraví skutočnú pýchu. Rozhodne sa nemáte čoho obávať. Všetko máte totiž možnosť prekonzultovať s odborníkmi, ktorí vám všetko vysvetlia.

3 užitočné prístroje do vašej kuchyne

08.04.2023

Kuchyňa môže byť ako ríša divov. Existujú stovky pomôcok a prístrojov, ktoré uľahčujú prácu a urýchľujú prípravu jedla – či už varením alebo pečením. Krájače na všetky druhy ovocia a zeleniny, lisy, sušičky jedla, špeciálne mixéry… Ako sa v nich vyznať a do ktorých sa najviac oplatí investovať? Tieto tri by nemali chýbať v žiadnej domácnosti. [...]

Čo je SEO – ako budovať organickú návštevnosť na Vašej stránke?

02.02.2023

Určite ste už niekedy počuli o SEO a kľúčových slovách. V článku sa dozviete všetko potrebné o týchto pojmoch, a aj to, prečo sú také dôležité. Predstavme si dve situácie. Vlastníte nejakú web stránku, a určite chcete, aby bola navštevovaná. Ako to dosiahnuť? Na to je určená práve optimalizácia pre vyhľadávače. V druhej situácii ste vy ten, kto chce na internete [...]

Zabíjačkový špeciál – priebeh tradičnej zabíjačky

02.02.2023

Kvalitné mäso, domáce zabíjačkové výrobky, u ktorých presne viete, čo ste do nich pridali, ale aj neopakovateľná atmosféra – to sú dôvody prečo sa pustíme do domácej zabíjačky. Poďte sa s nami pozrieť ako prebieha a aké pochúťky vďaka nej získate. Ako prebieha tradičná domáca zabíjačka? Pri zabíjačke je potrebné dodržiavať tradičné postupy a prizvať si [...]

DEMDIS SLOVENSKO V EU zaver titulka

V Európe cudzincami byť nechceme, no chýba nám vízia, stratégia a dialóg (výsledky diskusie)

04.06.2023 19:00

Chceme byť v Európe cudzincami? A prečo? DEMDIS diskusia nám opäť ukazuje, že názorová vyhranenosť nemusí byť prekážkou nachádzania zhody. Konsenzus existuje a je na dosah.

Andrej Kiska

Kiska definitívne hodil Remišovú a Za ľudí cez palubu. Prezradil, koho bude voliť

04.06.2023 18:19

Bývalý prezident tak urobil spoločnou fotografiou s poslancami tejto strany.

Poľsko protest opozícia zákon Rusko vplyv uarus

Vo Varšave protestuje proti vláde pol milióna ľudí

04.06.2023 16:42

Poľská opozícia protest označila za skúšku schopnosti ukončiť po voľbách osemročnú vládu nacionalistov.

Tieň / Tajné služby / Sledovanie / Špehovanie / Špión / Agent /

Medzinárodná tieňová agenda: Na tajnom stretnutí špionážnych služieb chýbali Rusi. Ukrajinec účasť poprel

04.06.2023 16:16

Vysokopostavení predstavitelia spravodajských služieb z celého sveta sa zišli na tajnom stretnutí.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 59
Celková čítanosť: 130959x
Priemerná čítanosť článkov: 2220x

Autor blogu

Kategórie