Založ si blog

Spríjemnite si intímne zážitky zväčšením bodu G

Magické miesto zaručujúce silné vzrušenie objavili výskumníci keď sa snažili pomôcť ženám, ktoré sa pri sexuálnom styku pomočovali. Zistili, že nejde o inkontinenciu, ale ejakuláciu pri dráždení bodu G, ktorá je dôkazom, že partnerka je dokonale vzrušená. Ako ho naplno využiť? Zväčšite ho!

Čo je to bod G?

Existuje malá oblasť nazývaná Grafenbergov bod, skrátene bod G, ktorá je vnútri vagíny. Tento bod je sexuálne citlivý a počas vzrušenia sa prekrví a mierne zväčší. Vďaka tomu je možné nahmatať ho ako malý hrbolček. Mnohým ženám stimulácia tohto bodu spôsobuje silný orgazmus a pri vysokej miere vzrušenia sa dokonca objavuje ženská ejakulácia. 

Kde sa nachádza bod G?

Ženský bod G sa nachádza približne dva a pol centimetra od vaginálneho otvoru na hornej vaginálnej stene. Nachádza sa teda na vaginálnej stene smerom k pupku.

Augmentácia bodu G na zlepšenie kvality sexuálneho života

Ako vplýva stimulácia bodu G na ženský orgazmus

Pri stimulácii bodu G prstami, penisom alebo vibrátorom dochádza k jeho zväčšeniu a objavuje sa pocit nutkania na močenie. Keď sa žena tomuto pocitu poddá a úplne sa uvoľní, namiesto močenia sa objaví ejakulácia zo žliaz spojená so silným ženským orgazmom. Aj v prípade, že k ejakulácii nedôjde, popisujú ženy stimuláciu bodu G za vzrušujúce obohatenie ich sexuálneho života.

Augmentácia bodu G na zlepšenie kvality sexuálneho života

Augmentácia bodu G je jednoduché ošetrenie, ktoré spôsobuje, že bod G je plnší a vystúpenejší. Vďaka tomu je citlivejší a žena môže zažívať silnejší orgazmus. Zväčšuje veľkosť aj citlivosť bodu G, takže je jednoduché ho nájsť a dráždiť. Počas procedúry je najskôr injekčne zavedené lokálne anestetikum a následne je do bodu G vstreknutý kolagén. Už po štyroch hodinách môže pacientka odísť domov a pokojne môže mať aj sexuálny styk. Procedúra je bezbolestná a jej účinky vydržia až pol roka.

Ako prebieha zásah havarijnej služby – 4 kroky

25.08.2022

Prasklo vám potrubie a na stene sa objavujú mokré fľaky, alebo uprostred noci cítite zvláštny zápach podobajúci sa plynu? V takejto situácii je drahá každá sekunda a pomoc potrebujete čo najskôr – našťastie existuje havarijná služba. Ako prebieha jej zásah vo vašej domácnosti? Čo je úlohou havarijnej služby? Havarijná služba je súbor služieb poskytovaných [...]

Chronická prostatitída a syndróm chronických panvových bolestí – ako na liečbu

25.08.2022

Bolesti v oblasti podbruška a krížov môžu signalizovať, že nie je niečo v poriadku s vašou prostatou. Našťastie existuje účinný spôsob, ako sa vrátiť k bezbolestnému životu. Čo je to chronická prostatitída? Prostatitída v preklade znamená zápal prostaty. Môže byť akútny, teda nebezpečnejší s výraznými prejavmi, alebo chronický. O chronickom zápale hovoríme ak [...]

Moderné vaňové zásteny pre všetky kúpeľne a ich výhody

24.08.2022

Občas si radi doprajete kúpeľ, ale každodenné sprchovanie je praktickejšie…Ak vám do kúpeľne nevojde vaňa a sprchový kút, zvoľte moderný kompromis – vaňové zásteny. Vaňové zásteny – kombinácia výhod vane a sprchového kútu Už podľa názvu je jasné, že ide o zástenu, ktorá je inštalovaná na vaňu. Vaňová zástena ochráni vašu kúpeľňu pred [...]

visolajský

Lekárski odborári oznámia, koľkí lekári sa k štvrtku rozhodli podať výpovede

29.09.2022 12:15

Ministerstvo zdravotníctva kritizovalo Visolajského prístup, ktorý podľa neho sprostredkúva lekárom neúplné alebo žiadne informácie.

SR Sliač SIAF 2019 letecké dni program BBX

V Prešove plánujú postaviť hangár pre vrtuľníky Black Hawk za 4,9 milióna eur

29.09.2022 10:33

Predpokladaný termín výstavby je v rokoch 2022 až 2023.

BBSK, lekári, nábor, ambulancie

Dostanú nové auto aj bývanie. Na strednom Slovensku začal veľký nábor lekárov

29.09.2022 10:23

Lekárov chce banskobystrická župa udržať doma a zvýšiť tak počet nových ordinácií.

Nord Stream

Švédska pobrežná hliadka objavila už štvrtý únik plynu v plynovodoch Nord Stream

29.09.2022 10:18

Správy o nových problémoch s plynovodmi vedúcimi z Ruska do Nemecka sa začali objavovať v pondelok.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 53
Celková čítanosť: 92699x
Priemerná čítanosť článkov: 1749x

Autor blogu

Kategórie