Založ si blog

Spríjemnite si intímne zážitky zväčšením bodu G

Magické miesto zaručujúce silné vzrušenie objavili výskumníci keď sa snažili pomôcť ženám, ktoré sa pri sexuálnom styku pomočovali. Zistili, že nejde o inkontinenciu, ale ejakuláciu pri dráždení bodu G, ktorá je dôkazom, že partnerka je dokonale vzrušená. Ako ho naplno využiť? Zväčšite ho!

Čo je to bod G?

Existuje malá oblasť nazývaná Grafenbergov bod, skrátene bod G, ktorá je vnútri vagíny. Tento bod je sexuálne citlivý a počas vzrušenia sa prekrví a mierne zväčší. Vďaka tomu je možné nahmatať ho ako malý hrbolček. Mnohým ženám stimulácia tohto bodu spôsobuje silný orgazmus a pri vysokej miere vzrušenia sa dokonca objavuje ženská ejakulácia. 

Kde sa nachádza bod G?

Ženský bod G sa nachádza približne dva a pol centimetra od vaginálneho otvoru na hornej vaginálnej stene. Nachádza sa teda na vaginálnej stene smerom k pupku.

Augmentácia bodu G na zlepšenie kvality sexuálneho života

Ako vplýva stimulácia bodu G na ženský orgazmus

Pri stimulácii bodu G prstami, penisom alebo vibrátorom dochádza k jeho zväčšeniu a objavuje sa pocit nutkania na močenie. Keď sa žena tomuto pocitu poddá a úplne sa uvoľní, namiesto močenia sa objaví ejakulácia zo žliaz spojená so silným ženským orgazmom. Aj v prípade, že k ejakulácii nedôjde, popisujú ženy stimuláciu bodu G za vzrušujúce obohatenie ich sexuálneho života.

Augmentácia bodu G na zlepšenie kvality sexuálneho života

Augmentácia bodu G je jednoduché ošetrenie, ktoré spôsobuje, že bod G je plnší a vystúpenejší. Vďaka tomu je citlivejší a žena môže zažívať silnejší orgazmus. Zväčšuje veľkosť aj citlivosť bodu G, takže je jednoduché ho nájsť a dráždiť. Počas procedúry je najskôr injekčne zavedené lokálne anestetikum a následne je do bodu G vstreknutý kolagén. Už po štyroch hodinách môže pacientka odísť domov a pokojne môže mať aj sexuálny styk. Procedúra je bezbolestná a jej účinky vydržia až pol roka.

Čo je SEO – ako budovať organickú návštevnosť na Vašej stránke?

02.02.2023

Určite ste už niekedy počuli o SEO a kľúčových slovách. V článku sa dozviete všetko potrebné o týchto pojmoch, a aj to, prečo sú také dôležité. Predstavme si dve situácie. Vlastníte nejakú web stránku, a určite chcete, aby bola navštevovaná. Ako to dosiahnuť? Na to je určená práve optimalizácia pre vyhľadávače. V druhej situácii ste vy ten, kto chce na internete [...]

Zabíjačkový špeciál – priebeh tradičnej zabíjačky

02.02.2023

Kvalitné mäso, domáce zabíjačkové výrobky, u ktorých presne viete, čo ste do nich pridali, ale aj neopakovateľná atmosféra – to sú dôvody prečo sa pustíme do domácej zabíjačky. Poďte sa s nami pozrieť ako prebieha a aké pochúťky vďaka nej získate. Ako prebieha tradičná domáca zabíjačka? Pri zabíjačke je potrebné dodržiavať tradičné postupy a prizvať si [...]

Čaká vás čistenie upchatého potrubia? Čítajte ďalej

02.02.2023

Upchaté potrubie raz za čas rieši v domácnosti každý z nás. Ak ste si všimli, že voda v umývadle, sprche alebo na toalete odteká pomaly, alebo neodteká vôbec, je veľmi pravdepodobné, že máte tento problém práve vy. Varovným príznakom je aj zapáchajúci odtok či kanalizácia. Ako vyčistiť upchaté potrubie? Do čistenia odpadov sa môžete najskôr pustiť sami. Existuje [...]

Zeman, Kiska,

Posledné zbohom Slovensku. Zeman príde to Tatier, stretne sa aj s exprezidentami

06.02.2023 13:06

S prezidentkou Čaputovou sa Zeman stretne na Štrbskom Plese vo Vysokých Tatrách.

Marjorie Taylor Greene

Ako vyzerá mizerný život? Podľa republikánky byť členom Kongresu a ročne zarábať 174-tisíc dolárov

06.02.2023 12:05

Taylorová Greeneová bola do Snemovne reprezentantov zvolená v roku 2020, predtým vlastnila pobočku posilňovne CrossFit.

Polícia, nehoda, zločin, trestný čin, vyšetrovanie, bitka, útok, vražda

Ukrajinci v Bratislave poškodili auto aj s vodičom, ďalší zabil ženu. Čelia obvineniu

06.02.2023 10:31, aktualizované: 11:05

Poškodeného mali vylákať na stretnutie pred prevádzkou rýchleho občerstvenia.

bziny

Počas kalamity opitý šoféroval autobus s 12 ľuďmi, čelí obvineniu

06.02.2023 09:44, aktualizované: 11:15

34-ročný vodič nafúkal vyše promile.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 58
Celková čítanosť: 112982x
Priemerná čítanosť článkov: 1948x

Autor blogu

Kategórie